Select Page

 

Hikayeni Anlatalım!


Hikayemiz

 

Yıllar pazarlama stratejilerinde birçok şey değiştirse de tek bir söz önemini hiç kaybetmedi: İçerik kraldır!

 

Evet içerik kraldır ve iyi içerik ancak alanında uzman isimler, özverili çalışma ve ekip ruhu ile ortaya çıkarılabilir.

 

AutoContent işte bu anlayışla kuruldu. Yıllardır bankacılık, medya ve IT sektörlerinde içerik üretimi pazarlaması yapan 3 isim günün birinde oturup hayallerindeki langırtlı ofisi kurmaya karar verdiler ve başardılar.

 

Şimdi sizin hikayelerinizi anlatmak için kolları sıvadık.

 

Markanızın değerini artıracak içerik ve pazarlama stratejinizin bir sihirli formülü olduğuna, bu işin bir matematiği olduğuna inanmıyoruz. Her hikayenin kendi tarihi olduğunu biliyor, bu nedenle sizinle bir ekip olarak çalışıp o sihirli formüle ulaşıyoruz.

 

Aynı fikirdeyseniz, bir gün görüşelim!

 


Ne Yapıyoruz

Medya Eğitimi

Uzman gazeteci ve televizyoncu ekibimiz, üst düzey yöneticilere kapsamlı bir medya eğitimi veriyor.

Şirketin, medyada temsili için önemi her geçen gün artan medya eğitimlerini, deneyimli kadromuzla uygulamalı gazete ve televizyon röportajları ile destekliyoruz.

Otomatik Metin Yazılımı

Ve Türkiye’yi bir ilkle tanıştırıyoruz.

Dünyada son yıllarda hızla gelişen Natural Language Generation (NLG) teknolojisi ile verileri otomatik metin haline getiriyoruz. Zengin metin içeriği, kısa sürede ve sıfır insan hatası ile yayınlanıyor. Birçok dilde oluşturulan içerik, yine otomatik olarak grafiklerle destekleniyor.

Hizmetimiz, otomatik haber yazılımından raporlamalara kadar uzandığından, Medya, Enerji, Bankacılık, Finans sektörlerine yönelik çözümler sunuyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Oluşturduğumuz içerik kadar bunu doğru kitleye ulaşması kritik önemdedir.

Sosyal medya hesaplarınız yönetimi, izlenmesi ve raporlamasını yaparken, gelen geri bildirimler doğrultusunda içeriğin güncelliyoruz. Böylece içerik pazarlamasına bütüncül bir yaklaşım kazandırıyoruz.

Kurumsal Yayınlar

Ekibimizin en güçlü yanlarından biri de deneyimli güçlü bir gazeteci ve editör kadrosuna sahip olması.

İngilizce ve Türkçe yayın yapabilen ekibimiz, kurum içi ya da dışı dergilerinizi, bloglarınızı büyük bir özenle ve dikkatle hazırlıyor.

Benzer şekilde, advertorial, röportaj ve dış makale çalışmaları hedef kitlenize uygun yayın organlarına göre hazırlanır.

Dilerseniz, sosyal medya ekibimiz bu içeriklerin yönetilmesini de sağlayabilir.

Profesyonel Yönetici Sunumları

Kurum içi ya da dışında önemli bir etkinlikte sunum yapmak istiyorsanız bunun için ne siz, ne de personeliniz zaman kaybetsin!

Hem dinleyicilerin ilgisini çekecek, hem de mesajlarınızı en doğru şekilde aktaracak sunumları gazeteci ve art direktörlerden oluşan kadromuz hazırlıyor.

Sunumların, animasyon ve grafiklerle desteklenerek daha dikkat çekici hale getirilmesini amaçlıyoruz.

Web Sitesi Tasarım, Yazılım ve Yönetimi

Markanızın kurumsal kimliğine ve hedef kitlenize uygun, yaratıcı tasarım ve doğru teknolojilerle şirketinizin ya da markanızın web sitesine yönelik çözümler üretiyoruz.

SEO uyumlu çalışmalarımızla ile web sitenizin periyodik güncellemelerini gerçekleştiriyoruz.

Referansınız en önemli kazancımız olacağından beklentilerin üzerinde ürün teslimi ana hedefimizdir.

Animasyon ve İnfografik Tasarımı

Yaratılan içeriğin çeşitli görsellerle desteklenmesi dijital pazarlamada artık olmazsa olmaz!

Türkiye’nin alanındaki en iyi isimlerden oluşan kadrolarımızla hazırladığımız animasyon ve infografiklerle özellikle sosyal medyadaki ve web sitenizdeki etkinliğinizi yükselebilirsiniz.

Hikayenin Kahramanları

Kerim Karakaya

Managing Partner

Yıllardır yazıyor çiziyor. Aslen ve ruhen hep gazeteci. Yerli, yabancı birçok yerde de hala yazıları yayınlanıyor. Pek fazla hobisi yok, şirketin sıkıcı tipi.

Tomru Dereköylü

Managing Partner

Bankacılık da yaptı, ekonomi kanallarında anchorwoman olarak da çalıştı. Modasever İki çocuk annesi. Şirketin hiperaktifi.

Can Şatvan

Managing Partner

Ekibin iflah olmaz kurumsalı. Uluslararası firmalarda iş geliştirme ve ürün yönetimi yaptı. Şirketin sosyal tipi, spor tutkunu.